Neděle 1. října. Svátek má Igor Nacházíte se v eshopu slevíkov, návrat zpět na Slevíci.cz
Úvod Drogerie Sůl do koupele Eukalyptus

Sůl do koupele Eukalyptus

KNEIPP

Dostupnost dočasně nedostupné
179 Kč

Kneipp® koupelová sůl Eukalyptus je v kombinaci s horkou lázní skvělým pomocníkem při prvních příznacích nachlazení. Extrakt z eukalyptu příjemně prohřívá organismus, pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a dýchací cesty, zatímco solné silice působí blahodárně i na citlivou pokožku. Stačí 15 minut v horké lázni a půl hodinka odpočinku. Stejně jako v ostatních produktech Kneipp® ani v tomto nenajdete žádné konzervanty, parafíny či silikony – pouze přírodní extrakt a kvalitní sůl těženou v Německu.


  • kvalitní sůl do koupele
  • vůně eukalyptus
  • pomůže při nachlazení, rýmě i dýchacích potížích
  • čistě přírodní produkt
  • obsah balení - 500g

Díky čemu sůl do koupele funguje?

Olej z eukalyptu - tento esenciální olej je díky svému výraznému aroma jedním z nejlepších léčiv na dýchací cestyVíte, že eukalyptový olej má velice široké spektrum využití?Nejen, že je esenciální olej z eukalyptu velkým pomocníkem v léčbě různých onemocnění dýchacích cest, ale také usnadňuje odkašlávání. Mezi jeho účinky je také snížení horečky, úleva od bolesti hlavy. Olej se doporučuje také při revmatismu, uleví při bolestech svalů a kloubů. Poradí si také při kožních onemocněních jako je akné, kvasinky či plísně. Dokonce odpuzuje hmyz včetně klíšťat .


Všechny produkty Kneipp neobsahují konzervanty (konzervační látky podle kosmetického nařízení EU), parafiny, silikony ani minerální oleje.

SLVC ESHOP Maxi produkty za mini cenySLVC ESHOP

Kam chcete dále pokračovat?